• Nadređena kategorija: ROOT
  • Kategorija: Novosti

Oglas za posao: Elektroinstalater pripravnik

ČIP SISTEMI d.o.o. Sarajevo su osnovani početkom 1996. godine, a 01. jula 1996. zvanično su počeli sa radom. Iza kompanije ČIP SISTEMI su pune dvadeset i tri godine uspješnog rada i veoma bogatog iskustva u oblasti elektroinstalacija slabe i jake struje.

Zbog ukazane potrebe za stručnim kadrom, raspisujemo konkurs za sljedeće radno mjesto:

 Elektroinstalater pripravnik - 1 (jedan) izvršilac

Opis posla:

- Asistencija na objektima pri montaži kablova i opreme za jaku i slabu struju;

- Asistencija pri izvođenju, ispitivanju i održavanju svih vrsta električnih instalacija;

- Asistencija pri ugradnji i održavanju elektroopreme;

- Asistencija u sklapanju razdjelnih i upravljačkih ormara.

Uslovi:

Pored općih uslova predviđenih zakonom potrebno je da kandidat zadovoljava i specijalne uslove:

- Da se nalazi na evidenciji Zavoda za zapošljavanje prije 10. juna 2019. godine;

- SSS elektro smjera;

- Osoba bez radnog iskustva u struci;

- Vozačka dozvola B kategorije;

- Sklonost ka timskom radu.

Zainteresovani kandidati svoj CV poslati putem e-mail adrese: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili na adresu: Edhema Eke Džubura 48D;

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

O Nama

23 godine na tržištu Bosne i Hercegovine!

ČIP SISTEMI d.o.o. Sarajevo je kompanija koja na bosanskohercegovačkom tržištu posluje od jula 1996. i ove godine slave 23 godine uspješnog poslovanja. Sa cca. tridesetak uposlenih, spadaju u kategoriju malih preduzeća (MSP).

ČIP SISTEMI d.o.o. Sarajevo osnovani su kao porodična firma i 100% su u privatnom vlasništvu.

Kontakt

Edhema Eke Džubura 48D
71210 Ilidža, BiH
Tel: +387 33 714 900
Fax: +387 33 714 900
E-mail: info@cipsistemi.ba